Úvazek:
Činnost:
Smluvní vztah:

Technik IT pro správu a montáž serverů a sítí

28.02.2022 Nabídka Horní Litvínov, Ústecký kraj |

Přijmeme technika IT pro správu a montáž serverů a sítí.
Pracovní náplň:
- řešení incidentů, úkolů, projektových a technických zadání
- správa a údržba zákaznické infrastruktury
- komunikace se zákazníkem, support pro zákazníky
- tvorba nabídek
- práce na vybraných projektech a jejich evidence v IS firmy
Požadujeme:
- dobré znalosti z oboru IT
- řidičský průkaz sk. B
- dobré komunikační schopnosti
- manuální zručnost
- odolnost vůči stresu
- samostatnost, zodpovědnost
Výhodou:
- osvědčení o odborné způsobilosti dle vyhl. 50/78 Sb. nebo vzdělání v oboru elektro
- částečná znalost Linux
- administrace serverů
- elektrotechnické vzdělání
- praxe v oboru
Nabízíme:
- zaučení a další vzdělávání
- firemní telefon
- odpovídající finanční ohodnocení
- práci v příjemném kolektivu
Odměna:
- dohodou

Vhodné i pro absolventy

Důležité jsou pro nás schopnosti, znalosti, analytické myšlení a schopnost pracovat samostatně.

Zájemci zasílejte životopis na e-mailovou adresu job@mpcomputer.cz

Mzda: Neuvedena
Typ činnosti: Zaměstnání
Úvazek: Plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní smlouva
Jméno: Miloš Kraus
Telefon: +420603368782
Email: job@mpcomputer.cz
Lokalita: Horní Litvínov, 43601, Ústecký kraj
WWW: www.mpcomputer.cz
Číslo inzerátu: 943
Miloš Kraus - MPcomputer Miloš Kraus - MPcomputer www.mpcomputer.cz
/technik-it-pro-spravu-a-montaz-serveru-a-siti-d943.htm
/inz/increment-view-count?advertId=943
rightBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_2/0264c17929eb279ba450ad9c13e459fc.jpeg 155 20 right 159 599 1 http://www.pujckasms.cz/ leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_3/82f7b1fe452699889a15f6d6513a9025.png 155 20 left 160 600 1 http://www.kupty.cz/