Úvazek:
Činnost:
Smluvní vztah:

SERVISNÍ TECHNIK[zázemí mezinárodní firmy] (swablpi)

16.01.2014 Nabídka Liberecký kraj |

Pro našeho klienta, společnost zaměřenou na využití obnovitelných zdrojů, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

SERVISNÍ TECHNIK

Popis pozice
- Podpora při uvádění fotovoltaických elektráren do zkušebního provozu
- Převzetí fotovoltaických elektráren do trvalého provozu
- Zajištění jejich bezproblémového provozu
- Dálkový monitoring a včasná detekce případných problémových stavů
- Odstraňování případných problémů během jejich provozu
- Zajištění a koordinace pravidelného servisu a údržby
- Vypracovávání technických reportů
- Podpora a spolupráce s odděleními plánování, projektování a realizace fotovoltaických elektráren

Požadujeme
- SŠ/VŠ - vzdělání technického zaměření (ideálně elektro/silnoproud, elektrotechnika, komunikační technika)
- Zkušenost s připojováním zdrojů el. energie do veřejné distribuční sítě
- Oprávnění k provádění revizí energetických/elektrických zařízení
- Analytické myšlení, samostatnost, preciznost, zodpovědnost
- Uživatelská znalost práce na PC
- Pokročilá znalost NJ nebo AJ jazyka

Nabízíme
- Zaměstnání u silné, mezinárodně významné firmy
- Zaškolení v mateřské firmě v Německu
- Zázemí firmy na Liberecku
- Dobré platové podmínky
- Dovolená navíc
- Penzijní připojištění
- Nástup možný ihned

Informace pro uchazeče:
V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj aktuální životopis
na e-mail: rychnov@manmark.cz, nebo nás navštivte přímo v kanceláři
ManMark / PR Office Rychnov nad Kněžnou, Panská 1492, 516 01

Mzda: Neuvedena
Typ činnosti: Zaměstnání
Úvazek: Plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní smlouva
Jméno: Petr Skalník
Telefon: 725 908 594
Email: petr.skalnik@manmark.cz
Lokalita: Liberecký kraj
Číslo inzerátu: 97
PR Office Rychnov nad Kněžnou PR Office Rychnov nad Kněžnou
/servisni-technik-zazemi-mezinarodni-firmy-swablpi-d97.htm
/inz/increment-view-count?advertId=97
rightBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_2/0264c17929eb279ba450ad9c13e459fc.jpeg 155 20 right 159 599 1 http://www.pujckasms.cz/ leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_3/82f7b1fe452699889a15f6d6513a9025.png 155 20 left 160 600 1 http://www.kupty.cz/