Úvazek:
Činnost:
Smluvní vztah:

Programátor PHP - Symfony

10.09.2014 Nabídka Praha 5, Praha |

Pro naši firmu 1.WebIT hledáme programátora
Náplň práce: Úprava modulů a příprava nových modulů v již existujícím interním systému.

Součástí může být i návrh řešení přímo v php nebo datové modelování.

Vytváření koncepčních systémových modulů dle zadání.

Požadavky:

Praxe s aplikací v PHP, nejlépe za využití OOP
Znalost Symfony, popřípadě i jiného PHP frameworku
Dobré znalosti jazyka SQL (v prostředí MySQL)
Znalost HTML, CSS, JavaScript
Znalost jQuery výhodou
Samostatnost při řešení přidělených úkolů s možností konzultace s ostatními členy v týmu
Psaní čitelného kódu aplikace
Výhodou administrátorské zkušenosti s PHP, Apache, databázemi a Linuxem
Aktivita při řešení problémů
Alespoň 30 hodin týdně

Co nabízíme:

Finanční ohodnocení dle odvedené práce (35000–50000 Kč/měs.)
Získání zkušenosti při vývoji velkého projektu
Získání zkušenosti z vývoje rozsáhlé aplikace na PM, HR
Práce z domova s občasným docházením do kanceláře v Praze
Úvodní zaškolení a workshop

Mzda: 40 000,- Kč
Typ činnosti: Zaměstnání
Úvazek: Zkrácený úvazek
Smluvní vztah: Práce na ŽL
Jméno: Anna Cibulková
Telefon: 773337304
Email: nabor@1webit.cz
Lokalita: Praha 5, 15000, Praha
WWW: http://1webit.cz
Číslo inzerátu: 527
1. Web IT, s.r.o. http://1webit.cz
/inz/increment-view-count?advertId=527
rightBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_2/0264c17929eb279ba450ad9c13e459fc.jpeg 155 20 right 159 599 1 http://www.pujckasms.cz/ leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_3/82f7b1fe452699889a15f6d6513a9025.png 155 20 left 160 600 1 http://www.kupty.cz/