Úvazek:
Činnost:
Smluvní vztah:

PHP programátor

12.07.2016 Nabídka celá ČR |

Do našeho týmu hledáme nového kolegu na pozici PHP programátor.

Náplň práce
• PHP programování včetně OOP
• aktualizace a vývoj současného CMS
• údržba stávajících webů a e-shopů
• práce s DB
• nasazování nakódovaných webů na naše CMS
• optimalizace webových stránek

Požadujeme
• základní znalost HTML5, CSS3, jQuery
• znalost PHP5/PHP7, Mysql
• přehledný a svědomitý kód
• schopnost řešit zadané úkoly samostatně a včas
• ochota učit se nové věci

Výhodou je
• základní znalost grafického programu Adobe Photoshop
• znalost LESS/SASS
• zkušenosti s responsive designem
• znalost principů SEO
• zkušenosti s verzovacím systémem GIT
• znalost frameworku CodeIgniter

Nabízíme
• práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu v Brně
- Jundrově
• možnost růstu vzhledem k neustálému rozvoji společnosti
• adekvátní platové ohodnocení (záleží na vašich
zkušenostech, znalostech, na vašem individuálním
potenciálu a přínosu pro společnost a na kvalitě odvedené
práce)
• možnost HPP i ŽL
• účastnit se jednání a komunikace s klientem při tvorbě
projektu
• práce na našich webových projektech s návštěvností v
řádech stovek tisíc RU
• nástup nejlépe ihned, případně dle dohody

Tato pozice je vhodná i pro absolventy.

Zaujala Tě tato nabídka? Tak neváhej a pošli nám svůj životopis na adresu: havlickova@propeople.cz, nebo nám zavolej na tel.č. 773 770 744

Těšíme se, že Tě přivítáme v našem týmu  !

Mzda: Neuvedena
Typ činnosti: Zaměstnání
Úvazek: Plný úvazek
Smluvní vztah: Práce na ŽL
Jméno: Barbora Havlíčková
Telefon: 773770744
Email: havlickova@propeople.cz
Lokalita: celá ČR
Číslo inzerátu: 675
PROPEOPLE marketing s.r.o. PROPEOPLE marketing s.r.o.
/inz/increment-view-count?advertId=675
rightBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_2/0264c17929eb279ba450ad9c13e459fc.jpeg 155 20 right 159 599 1 http://www.pujckasms.cz/ leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_3/82f7b1fe452699889a15f6d6513a9025.png 155 20 left 160 600 1 http://www.kupty.cz/