Úvazek:
Činnost:
Smluvní vztah:

Operátor výroby (AUTOMOTIVE)

06.06.2017 Nabídka celá ČR |

Pracujeme pro globálního lídra, který patří mezi největší světové dodavatele dílů v oblasti automobilového průmyslu.

Společnost je taky odborníkem na výrobu a design tří hlavních automobilových modulů:
1. sedadel
2. součástí automobilových interiérů
3. výfukových systémů.

Staňte se taky její součástí a podílejte se na výrobě sedaček do vozů BMW!

Náplň práce:
- výroba autosedaček do vozů BMW, tzv. carsetů
- natahování potahu a jeho ukotvení
- výstupní kontrola

Požadujeme:
- fyzickou zdatnost (práce vhodná pro muže)
- manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost
- schopnost týmové práce
- chuť učit se novým věcem
- ochotu pracovat ve dvou nebo tří směnném provozu

Nabízíme:
- práce na HPP
- dlouhodobou spolupráci pro stabilní společnost
- možnost profesního růstu
- práci v čistém a v moderním prostředí
- zajímavé finanční ohodnocení
- příplatky, bonusy a další benefity...
- příspěvky na bydlení (po zk. době)
- týdenní zálohy na mzdu
- možnost přesčasů po do domluvě s nadřízeným
- služby fyzioterapeuta na pracovišti zdarma

Poskytujeme:
- ubytování jen za 30Kč/ den
(byty 3+1, 2+1 v Plzni)
- bezplatní autobusové svozy do práce / z práce
(svozy z Plzně, ze Stříbra a z Horšovského Týnu)
- stravování v závodní kantýně zdarma

Mzda: 26 000,- Kč
Typ činnosti: Zaměstnání
Úvazek: Plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní smlouva
Jméno: Michaela Gombitová
Telefon: 702191075
Email: gombitova@pavmart-psv.cz
Lokalita: celá ČR
Číslo inzerátu: 753
PAVMART PSV, s.r.o. www.pavmart-psv.cz
/inz/increment-view-count?advertId=753
rightBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_2/0264c17929eb279ba450ad9c13e459fc.jpeg 155 20 right 159 599 1 http://www.pujckasms.cz/ leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_3/82f7b1fe452699889a15f6d6513a9025.png 155 20 left 160 600 1 http://www.kupty.cz/