Úvazek:
Činnost:
Smluvní vztah:

OBCHODNÍKU - NEVÁHEJ,CHCEŠ ZMĚNIT SVŮJ ŽIVOT, ROZJEĎ SVOU KARIÉRU U NÁS

19.01.2016 Nabídka celá ČR |

HLEDÁME DO TÝMU NOVÉHO KOLEGU
* CO BUDETE DĚLAT a co od Vás očekáváme?
Budovat pozitivní a dlouhodobé vztahy se zákazníky
Zlepšovat svoje prodejní a odborné dovednosti díky vzdělávacímu systému TECH-LIT
* CO BUDETE POTŘEBOVAT?
Živnostenský list
Čistý trestní rejstřík a bezdlužnost
Smysl pro humor
Automobil
Absolvovat 4 denní vstupní školení v Hradci Králové
* CO OD VÁS OČEKÁVÁME?
Komunikativnost, víru v sebe a produkty
Zodpovědně odvedenou práci
Aktivní jednání
Zvyšování počtů spokojených zákazníků a obratu v regionu
Hledání řešení na místě
* CO VÁM NABÍZÍME?
Jistotu práce v nejisté době
velmi dobře placenou práci 20-80 tisíc
Firemní tablet a telefon
TECH-LIT Systém 9 Kroků prodeje
Patentované německé produkty značky TECHNOLIT GmbH s “WOW” efektem pro zákazníka
Jednoduchý obchodní a prodejní program v tabletu
Služební vůz Škoda do podnájmu s full servisem pro služební i soukromé účely: www.karybezstarosti.cz

Petr Votoček | oblastní manager
TECH-LIT s.r.o. | výhradní zastoupení společnosti Technolit GmbH
U Trati 63 | 500 03 Hradec Králové | Czech Republic
tel.: +420 495 582 501 | fax: +420 495 582 502 |
GSM: +420 733 124 494 - 31techlit@gmail.com

Životopisy zasílejte na e-mail:info@tech-lit.cz

více informací o poptávaných lokalitách níže:

Mzda: 40 000,- Kč
Typ činnosti: Zaměstnání
Úvazek: Plný úvazek
Smluvní vztah: Práce na ŽL
Jméno: Petr Votoček
Telefon: 733124494
Email: 31techlit@gmail.com
Lokalita: celá ČR
WWW: http://www.tech-lit.cz/
Číslo inzerátu: 631
/obchodniku-nevahej-chces-zmenit-svuj-zivot-rozjed-svou-karieru-u-nas-d631.htm
/inz/increment-view-count?advertId=631
rightBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_2/0264c17929eb279ba450ad9c13e459fc.jpeg 155 20 right 159 599 1 http://www.pujckasms.cz/ leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_3/82f7b1fe452699889a15f6d6513a9025.png 155 20 left 160 600 1 http://www.kupty.cz/