Úvazek:
Činnost:
Smluvní vztah:

Řidič sk. B - dodávka TOP

10.03.2022 Nabídka Klecany, Středočeský kraj |

Náplň práce
Závoz poboček (po Čechách, PO - PÁ) dodávkami - ŘP sk. B, se skládá z ranní nakládky v depu, přesunu na pobočku a pochopitelně vykládky, během dne pauza a případná výpomoc s rozvozem řidičům z pobočky. Odpoledne pak svoz zboží z této pobočky zpět do depa ve Zdibech.

Koho hledáme
Požadujeme spolehlivost, slušné jednání, časovou flexibilitu a čistý TR.

Co nabízíme
Nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, až 35 tisíc čistého. Náš vozový park je vybaven novými nebo zánovními vozy MB Sprinter, dodávka o cca 6+7m délce. Práce na hlavní pracovní poměr nebo možnost práce na ŽL. Nabízíme i práci na zkrácený pracovní úvazek nebo formou dlouhodobé brigády, vhodné pro studenty VŠ. Nástup možný ihned. Svůj životopis a kontaktní údaje zasílejte prosím na naš e-mail: centrexpress@volny.cz nebo prostřednictvím tohoto inzertního portálu. Děkujeme a těšíme se na budoucí spolupráci.

Mzda: 40 000,- Kč
Typ činnosti: Zaměstnání
Úvazek: Plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní smlouva
Lokalita: Klecany, 25067, Středočeský kraj
Číslo inzerátu: 944
CentrExpress, s.r.o.
/inz/increment-view-count?advertId=944
rightBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_2/0264c17929eb279ba450ad9c13e459fc.jpeg 155 20 right 159 599 1 http://www.pujckasms.cz/ leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_3/82f7b1fe452699889a15f6d6513a9025.png 155 20 left 160 600 1 http://www.kupty.cz/