Úvazek:
Činnost:
Smluvní vztah:

Art Crystal Tomeš Do oddělení zahraničního obchodu hledá:

25.09.2017 Nabídka Liberecký kraj |

OBCHODNÍKA pro prodej křišťálových lustrů.
Pracovní náplň:
- prodej křišťálových lustrů.
- zajištění profesionálního zákaznického servisu.
Místo výkonu práce:
Jablonec nad Nisou, Palackého 41
Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání, zaměření na mezinárodní obchod výhodou
Velmi dobrou znalost angličtiny slovem i písmem
Znalost dalších jazyků např. němčina, polština, ruština vítány
Zkušenosti v oblasti zahraničního obchodu velkou výhodou
Výborné komunikační a prezentační dovednosti
Nabízíme:
Zajímavé zaměstnání ve firmě , která exportuje lustry do celého světa. Možnost i na pracovní smlouvu.

Termín nástupu:
1. 10. 2017 / dohoda možná

Mzda: 35 000,- Kč
Typ činnosti: Zaměstnání
Úvazek: Plný úvazek
Smluvní vztah: Práce na ŽL
Jméno: Bořivoj Tomeš
Telefon: +420777050510
Email: tomes@artcrystal.cz
Lokalita: Liberecký kraj
WWW: www.artcrystal.cz
Číslo inzerátu: 761
Bořivoj Tomeš-Artcrystal Palackého 41
/art-crystal-tomes-do-oddeleni-zahranicniho-obchodu-hleda-d761.htm
/inz/increment-view-count?advertId=761
rightBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_2/0264c17929eb279ba450ad9c13e459fc.jpeg 155 20 right 159 599 1 http://www.pujckasms.cz/ leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_3/82f7b1fe452699889a15f6d6513a9025.png 155 20 left 160 600 1 http://www.kupty.cz/