Úvazek:
Činnost:
Smluvní vztah:

Soustružník,frézař,Heilbronn,Německo

05.11.2014 Nabídka celá ČR |

Palias & Partner hledá zaměstnance na pozici soustružník,frézař pro obsluhu pětiosového stroje Siemens,Heidenhain.
Náplň práce: obsluha stroje,měření dílů.
Požadujeme:praxi v oboru,spolehlivost,NJ na komunikativní úrovni podmínkou.
Nabízíme:13 EUR/hod brutto+6 EUR/den stravné
v případě znalosti programování CNC strojů
15 EUR/hod brutto+ 6 EUR/den stravné
německou pracovní smlouvu,
pojištění,zajištění ubytování
Životopisy v českém a německém jazyce s aktuální fotografií zasílejte na:sona.petrikova@palias-partner.cz
německou pracovní smlouvu

Mzda: Neuvedena
Typ činnosti: Zaměstnání
Úvazek: Zkrácený úvazek
Smluvní vztah: Pracovní smlouva
Jméno: Soňa Petříková
Telefon: 775645174
Email: s-petrikova@seznam.cz
Lokalita: celá ČR
WWW: www.palias-partner.cz
Číslo inzerátu: 555
Palias@Partner SEARCHING FOR EXCELLENT PERSONNEL Palias@Partner SEARCHING FOR EXCELLENT PERSONNEL
/soustruznik-frezar-heilbronn-nemecko-d555.htm
/inz/increment-view-count?advertId=555
rightBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_2/0264c17929eb279ba450ad9c13e459fc.jpeg 155 20 right 159 599 1 http://www.pujckasms.cz/ leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_3/82f7b1fe452699889a15f6d6513a9025.png 155 20 left 160 600 1 http://www.kupty.cz/