-
Úvazek:
Činnost:
Smluvní vztah:

Hledáte práci?

Život bývá nepředvídatelný

Život bývá nepředvídatelný a nikdy nemáme jistotu co se může stát. Bohužel, ne vždy nás potkávají jen pozitivní věci a mezi ty nepříjemné spadá i nečekaná ztráta zaměstnání. Pokud Vám zaměstnavatel oznámí, že Vás pravděpodobně nemine propuštění, netřeba propadat panice. Ztratit
práci a zejména takovou, kterou jste si drželi několik let, práci, kterou jste měli rádi a měli k ní vztah, bývá nemilé a tím více, pokud na Vašich příjmech stojí chod celé rodiny. Podíváme se na to ale z té pozitivnější stránky.

Pracovních nabídek bývá všude poměrně dost a pokavaď někdo říká, že tomu tak není, tak pravděpodobně nezná způsob, jak se po takové práci správně poohlédnout.

Vaše první kroky by měly nejdříve zamířit na pracovní úřad. Mimo toho, že tak nebudete muset platit zdravotní a sociální pojištění, tak navíc Vám budou posílat několik měsíců podporu v nezaměstnanosti. Není to sice hodně, a zřejmě Vám nezbude nic jiného, než žít skromněji, ale o to víc budete mít snahu si nějakou novou práci obstarat. Nabídka práce, kterou Vám předloží úředník na ÚP, Vás asi moc nenadchne a proto Vám nezbude, než si něco začít hledat sám. My ale pro Vás máme novou informaci, a tou je ta, že si práci můžete sjednat z pohodlí domova, a není nutnost někam kvůli tomu chodit.

Na nabízená pracovní místa, která Vám budou poskytnuta na ÚP byste ale zcela zanevřít neměli, neboť často bývají poměrně hojná, a hlavně není pravidlem, že pokud Vám specializovaný pracovník ÚP nepředloží uspokojující nabídku, tak že taková ani neexistuje. Chyba! Je docela totiž možné, že jste nepřesně vyplnili dotazník, podle kterého Vám dané nabídky selektují.

Proto netřeba na nic čekat, a prostudujte si nabídku volných pracovních míst sami. Denně zaktualizovaný seznam všech prací, která jsou momentálně k dispozici, je možné vyhledat na internetu. Díky jednoduchému návodu určitě nebudete mít problémy s vyhledáváním a rychle dojdete k nabídkám, které budou šité na míru právě Vám. Díky portálům, kterých je dneska dostatek, máte výhodu před ostatními, kteří také přišli o zaměstnání, a kteří nemají například přístup k internetu jako Vy.

Brzy přijdete na to, že přijít o práci neznamená konec světa, ale spíše začátek něčeho nového a mnohdy i lepšího. Proto Vám držíme palce a přejeme lepší výběr!

Diskuse

Stránku zatím nikdo nekomentoval.
Do diskuse mohou přispívat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
rightBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_2/0264c17929eb279ba450ad9c13e459fc.jpeg 155 20 right 159 599 1 http://www.pujckasms.cz/ leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_3/82f7b1fe452699889a15f6d6513a9025.png 155 20 left 160 600 1 http://www.kupty.cz/