Úvazek:
Činnost:
Smluvní vztah:

Hledáme automechanika osobních a užitkových vozů

27.04.2020 Nabídka celá ČR |

Příjmem automechanika osobních a užitkových automobilů

Pracovní náplň:
oprava osobních a užitkových vozidel všech značek, pravidelný servis vozů

Požadujeme:
vyučení v oboru automechanik i bez praxe
řidičský průkaz sk. B
samostatnost, spolehlivost, pečlivost
kladný vztah a zájem o automobily

Nabízíme:
odpovídající platové ohodnocení
pravidelné školení pořádané spol. Opel
stabilní zaměstnání a práce s nejmodernější technikou
přátelský kolektiv
slevy k nákupu vozů, ND a příslušenství
možnost profesního růstu
Mzda od 30.000,-Kč

Mzda: 30 000,- Kč
Typ činnosti: Zaměstnání
Úvazek: Plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní smlouva
Jméno: Monika Spilková
Telefon: 602625905
Email: monika.spilkova@autovars.cz
Lokalita: celá ČR
WWW: https://www.autovars.cz/novinky/jzbnyok6/-.xhtml
Číslo inzerátu: 882
/hledame-automechanika-osobnich-a-uzitkovych-vozu-d882.htm
/inz/increment-view-count?advertId=882
rightBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_2/0264c17929eb279ba450ad9c13e459fc.jpeg 155 20 right 159 599 1 http://www.pujckasms.cz/ leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_3/82f7b1fe452699889a15f6d6513a9025.png 155 20 left 160 600 1 http://www.kupty.cz/