Úvazek:
Činnost:
Smluvní vztah:

Farmaceutický asistent/ka

18.01.2018 Nabídka Praha 5, Praha |

Prestižní lékárna s ordinacemi lékařů, nacházející se v atraktivní lokalitě historického centra - Praha 1, hledá do svého mladého a dynamického týmu – FARMACEUTICKOU ASISTENTKU/TA. Nabízíme nástupní bonus 20 000 Kč.

Co Vás čeká:
* péče o příchozí pacienty/klienty v odborné i obchodní oblasti
* práce v lékárně za tárou i ve volném prodeji
* poradenství v oblasti vydávaných léčiv, doplňků stravy, ad.
* hlídání termínů expirace a cen, doplňování sortimentu, objednávky
* spolupráce s lékárníkem, reporting vedoucímu lékárny

Požadujeme:
* SZŠ, VOŠ vzdělání, obor farmaceutická/ý laborant/ka i absolvent/ka
* pozitivní přístup a zájem o pacienta, vysoké pracovní nasazení, komunikativnost
*proklientský přístup, obchodně komunikační dovednosti
* dobrou znalost práce s PC, internet, web, sociální sítě, MS Office, elektronické objednávky
* chuť dále se rozvíjet a vzdělávat v oboru, týmového ducha
*znalost alespoň jednoho z jazyků Angličtina, Ruština

Nabízíme:
* nadstandardní platové ohodnocení
* zázemí moderní a dynamické společnosti
* široký prostor pro seberealizaci a odborný růst, možnost podílu na rozvoji firmy
* možnost HPP zaměstnání i spolupráce na VPP (zkrácený úvazek i pro ženy na MD)
*firemní benefity (příspěvek na dovolenou, bydlení, dopravu, fitness centrum…)
*firemní vzdělávací systém s využitím možností našeho špičkového odborného týmu
*služební PC, telefon, tablet apod.

V případě, že Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat své strukturované CV.

Mzda: 20 000,- Kč
Typ činnosti: Zaměstnání
Úvazek: Plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní smlouva
Jméno: Mgr. Vendula Mičková
Telefon: +420 222 741 282
Email: hrdepartment@ravekostav.cz
Lokalita: Praha 5, 15000, Praha
Číslo inzerátu: 773
/inz/increment-view-count?advertId=773
rightBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_2/0264c17929eb279ba450ad9c13e459fc.jpeg 155 20 right 159 599 1 http://www.pujckasms.cz/ leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_3/82f7b1fe452699889a15f6d6513a9025.png 155 20 left 160 600 1 http://www.kupty.cz/