Úvazek:
Činnost:
Smluvní vztah:

Dělník ve výrobně bezpečnostních oken NĚMECKO - Stuttgart 10 EUR/hod.

25.01.2017 Nabídka celá ČR |

Požadavky:

vzdělání technického směru výhodou
spolehlivost
manuální zručnost
schopnost týmové spolupráce
ochotu učit se novým věcem
výhoda znalost Nj/Aj
podmínkou praxe v oboru

Nabízíme:

práci v mezinárodní firmě v příjemném kolektivu
motivující finanční ohodnocení
možnost zařízení ubytování
zaškolení
dopravu v místě určení zdarma

Pracovní náplň:

obsluha výrobní linky, ruční manipulace se sklem.

V případě zájmu nám zašlete životopis v češtině a případně i v němčině - výhoda na: teplice@osaul.cz

Mzda: Neuvedena
Typ činnosti: Zaměstnání
Úvazek: Plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní smlouva
Jméno: Renata Goldbachová
Telefon: 773971515
Email: teplice@osaul.cz
Lokalita: celá ČR
Číslo inzerátu: 723
OSAUL agency s.r.o.
/delnik-ve-vyrobne-bezpecnostnich-oken-nemecko-stuttgart-10-eur-hod-d723.htm
/inz/increment-view-count?advertId=723
rightBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_2/0264c17929eb279ba450ad9c13e459fc.jpeg 155 20 right 159 599 1 http://www.pujckasms.cz/ leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_3/82f7b1fe452699889a15f6d6513a9025.png 155 20 left 160 600 1 http://www.kupty.cz/