Úvazek:
Činnost:
Smluvní vztah:

Asistent/ka prodeje v Lékárně - volný sortiment

18.01.2018 Nabídka Praha 5, Praha |

Společnost MediFarmaco a.s. působící v oblasti zdravotnictví, se zaměřuje na projekty sociálně-zdravotnických center a na výzkum v oblasti biomedicíny. Spolupracujeme s tuzemskými a zahraničními odbornými organizacemi a instiucemi.

Co Vás čeká:
- prodej a aktivní podpora prodeje volného sortimentu (kosmetika, čaje apod.)
- poradenství v oblasti prodeje kosmetiky
- starost o vzhled studia
- vyřizování e-shop objednávek
- přejímání, kontrola a skladování zboží
- inventury skladových zásob a finančních prostředků

Požadujeme:
- prozákaznický přístup a veselá mysl
- obchodní dovednosti
- příjemné vystupování, reprezentativní vzhled
- flexibilita (nepravidelná pracovní doba - nikoli krátký/dlouhý týden)
- zájem o kosmetiku
- schopnost domluvit se anglicky či rusky
- zkušenost s prací na PC (zkušenost s pokladními systémy výhodou)
- praxe v oboru výhodou
- kosmetický kurz výhodou

Nabízíme:
- práci ve stabilní české společnosti
- pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok, předpoklad prodloužení
- týden dovolené navíc
- slevu na produkty společnosti

V případě, že Vás pozice zaujala, neváhejte nám zaslat své strukturované CV v ČJ a AJ.

Mzda: 20 000,- Kč
Typ činnosti: Zaměstnání
Úvazek: Plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní smlouva
Jméno: Mgr. Vendula Mičková
Telefon: +420 222 741 282
Email: hrdepartment@ravekostav.cz
Lokalita: Praha 5, 15000, Praha
Číslo inzerátu: 774
/asistent-ka-prodeje-v-lekarne-volny-sortiment-d774.htm
/inz/increment-view-count?advertId=774
rightBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_2/0264c17929eb279ba450ad9c13e459fc.jpeg 155 20 right 159 599 1 http://www.pujckasms.cz/ leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_3/82f7b1fe452699889a15f6d6513a9025.png 155 20 left 160 600 1 http://www.kupty.cz/