Úvazek:
Činnost:
Smluvní vztah:

Administrativní pracovnice / fakturantka

14.08.2017 Nabídka Michle Praha 10, Praha |

Firma TERAsport-Müller, s.r.o. – přední český výrobce a dovozce školního nábytku s tradicí 20 let na trhu, přijme administrativní pracovnici do fakturačního oddělení. Nabízíme příjemné prostředí, přátelský kolektiv a odpovídající finanční ohodnocení v kanceláři na Praze 10. Náplní Vaší práce bude administrace objednávek, zpracování a tvorba faktur pro naše zákazníky. Bližší info nejlépe na pracovním pohovoru, kde Vám sdělíme veškeré potřebné informace.

Náplň práce:
- Zpracování objednávek
- Vystavování faktu, dodacích listů, opravných daňových dokladů.
- Komunikace se zákazníky a dodavateli
- Zakládání dokumentů do složek
- řešení fakturací a monitoring plateb
- zanášení dat do interního systému
- komunikace se skladem

Více informací mailem nebo na osobním pohovoru.
Strukturovaný životopis zasílejte na mail: info@terasport.cz
Požadujeme:
- SŠ vzdělání
- Trestní bezúhonnost
- Výborná znalost českého jazyka (gramatika, skladba slov)
- Znalost MS Office (hlavně Excel, Word), Internet, Mail
- Komunikativnost – schopnost pracovat v kolektivu
- Odolnost vůči stresu
- Předchozí praxe výhodou
- Nástup od 1.9.2017
Nabízíme:
- Zázemí stabilní společnosti
- Důkladné zaškolení
- Práce na HPP/ŽL
- nástupní plat 18 000,-Kč netto
- Přátelský a rodinný kolektiv

Mzda: 18 000,- Kč
Typ činnosti: Zaměstnání
Úvazek: Plný úvazek
Smluvní vztah: Pracovní smlouva
Jméno: Daniel Müller
Telefon: +420 272 650 878
Email: info@terasport.cz
Lokalita: Michle Praha 10, 10600, Praha
WWW: terasport.cz
Číslo inzerátu: 758
TERAsport-Müller, s.r.o. www.terasport.cz
/administrativni-pracovnice-fakturantka-d758.htm
/inz/increment-view-count?advertId=758
rightBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_2/0264c17929eb279ba450ad9c13e459fc.jpeg 155 20 right 159 599 1 http://www.pujckasms.cz/ leftBg /files/_cache/160x600-0-0-0/bimg/bimg_3/82f7b1fe452699889a15f6d6513a9025.png 155 20 left 160 600 1 http://www.kupty.cz/